İstanbul iş dünyasının merkezi Ataşehir - Ümraniye bölgesinde , en iyi hizmeti sunan 2 adet  gün ışığı alan ve özel bahçesi bulunan 9 adet toplantı salonu ve toplantı katılımcılarının tamamına aynı anda hizmet verebilen restoranı ile Anadolu yakasında kurumsal firmalara hizmet vermektedir. Otel, havalimanları ve boğaz köprüleri çevre yollarının kesişme noktasında yer alan, ara yollarda vakit kaybetmeden, ana arterler üzerinden direk ulaşım imkânı sağlayan avantajlı konumuyla ve ücretsiz hizmet veren 150 araçlık otoparkı ile zamanında başlayan, verimli toplantılara ev sahipliği yapmaktadır. En iyi hizmet politikasını ilke edinmiş 4.75 santimetre yükseklikte, sütunsuz, 250 metrekarelik tamamen gün ışığı alan, salon girişinde fuaye alanı bulunan ,özel bahçesinde yeşillikler içinde huzuru hissedeceğiniz,  balo salonunda mükemmel bir imkan sunmaktadır.

Ayrıca, 50 ile 200 metrekare arasında değişen, 9 adet  kendi aralarında özel kapılarla bağlantı sağlanmış toplantı salonları ile stil ve konforu bir arada deneyimleyebilirsiniz.

Ağaoğlu My City  Otel, en ileri teknolojilerle donatılmış işitsel ve görsel donanımları, kaliteli ve etkileyici yiyecek- içecek sunumları ile toplantı ve ziyafet etkinliklerini değerli misafirlerinin hizmetlerine sunmaktan gurur duyuyor.

Profesyonel, güler yüzlü, çözüm odaklı çalışanları ve sürekli yakınınızda olan banket ekibi ile birçok başarılı organizasyona imza atan otelimizde, ‘Ağaoğlu grubu kalite ve ayrıcalığını‘ hissedeceksiniz.